PARTNERI


dobelepdf

Viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas ik gadu pārstrādā vairāk nekā 100 000 tonnu graudu.


hanza

Veiksmīgi apvienojot senās maizes cepšanas tradīcijas un modernās tehnoloģijas, maiznīca cep iecienītāko maizi Latvijā.


Untitled-3

VeloAtlaides.lv  veikala piedāvājumā ir vairāku Eiropā ražotu velosipēdu zīmoli, rezerves daļas un aksesuāri visplašākajā klāstā.


logo

Veikals “top!”  Muldavas ielā 3A, Dobelē. Vietējais veikalu tīkls “top!” ir lielākais 19 Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā kopš 2000.gada.


fysioline_logo.png

Fysioline – sporta un veselības atjaunošanas eksperti, kas darbojas savā jomā jau vairāk kā 20 gadus, piedāvājot plašu  sporta, fizioterapijas un rehabilitācijas preču klāstu.


logo copy

VIPSPORT misija ir dot iespēju ikvienam, kas atskārtis – sportojot var savu dzīvi padarīt veselīgāku, aizraujošāku un veiksmīgāku – trenēties viedi, izmantojot aprobētas un aktuālas sporta diagnostikas tehnoloģijas un treniņu metodes.


4cyclists-LOGO

Latvijā ražots kvalitatīvs velo apģērbs.


pasvaldiba

Dobeles novada pašvaldība


ll_13359637

AS “Spodrība” piedāvā tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus mājai, apģērbiem un apaviem, dārzkopībai un citus saimniecības līdzekļus, dažādos iepakojumos. Pašlaik Spodrība ir lielākais mājķīmijas ražotājs Latvijā. Uzņēmums ražo arī ķermeņa kopšanas līdzekļus un plāno attīstīt plašāku kosmētikas ražošanu.


logo_oshee

OSHEE – Live! Fight! Win!
Funkcionāli produkti aktīviem cilvēkiem.