DOBELES DZIRNAVNIEKA KAUSS

PAR SACENSĪBĀM

Pirmās pavasara meistarsacīkstes notika 2002. gadā, Zemgales riteņbraukšanas centrā, Dobeles apkārtnē. Ik gadu sacensības notiek aprīļa vidū, divas dienas, ļaujot dalībniekiem pierādīt savu meistarību šosejas riteņbraukšanā gan individuālajā, gan grupas braucienā.

Tradicionāli sacensības organizē riteņbraukšanas sporta klubs „Tandēms” sadarbībā ar Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldi, Dobeles sporta skolu un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju.

Kopš 2010. gada  pavasara meistarsacīkstes ir izaugušas no lokāla par starptautisku notikumu, kurās piedalās arī braucēji no Lietuvas un Igaunijas.

Sacensībās piedalās sportisti no zēnu līdz pat meistaru vecumam, sacenšoties distancēs no 5 līdz 80 km, kā arī notiek atsevišķi braucieni tikai dāmām.

Meistarsacīkstēs var piedalīties gan pieredzējuši sportisti, gan iesācēji.  Sacensībās atļauts piedalīties tikai nacionālo riteņbraukšanas federāciju licencētiem sportistiem ar šosejas velosipēdiem. Dalībniekiem obligāti jālieto aizsargķiveres.

Kopš 2017. gada, ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu amatieru un veterānu grupām, pavasara meistarsacīkšu ietvaros norisinās “Dobeles dzirnavnieka kausa” izcīņas pirmais posms “Brauc auzās droši” distancē.


REZULTĀTI

ITT BRAUCIENA REZULTĀTI – 15.04.2017.

GRUPAS BRAUCIENA REZULTĀTI – 16.04.2017.


STARTA SARAKSTI

ITT STARTA PROTOKOLS

ITT BRAUCIENS

GRUPU BRAUCIENI


SACENSĪBU NOLIKUMI

NOLIKUMS PAVASARA MEISTARSACĪKSTĒM RITEŅBRAUKŠANĀ

NOLIKUMS SACENSĪBU SERIĀLAM RITEŅBRAUKŠANĀ „DOBELES DZIRNAVNIEKA KAUSS”


TRAŠU SHĒMAS

ITT BRAUCIENA KARTE

GRUPAS BRAUCIENA KARTE

dobels kauss plakāts