Pieteikšanās Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 3. posmam

Pirmās pavasara meistarsacīkstes notika 2002. gadā, Zemgales riteņbraukšanas centrā, Dobeles apkārtnē. Ik gadu sacensības notiek aprīļa vidū, divas dienas, ļaujot dalībniekiem pierādīt savu meistarību šosejas riteņbraukšanā gan individuālajā, gan grupas braucienā.

Tradicionāli sacensības organizē riteņbraukšanas sporta klubs „Tandēms” sadarbībā ar Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldi, Dobeles sporta skolu un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju.

Kopš 2010. gada  pavasara meistarsacīkstes ir izaugušas no lokāla par starptautisku notikumu, kurās piedalās arī braucēji no Lietuvas un Igaunijas.

Sacensībās piedalās sportisti no zēnu līdz pat meistaru vecumam, sacenšoties distancēs no 5 līdz 80 km, kā arī notiek atsevišķi braucieni tikai dāmām.

Meistarsacīkstēs var piedalīties gan pieredzējuši sportisti, gan iesācēji.  Sacensībās atļauts piedalīties tikai nacionālo riteņbraukšanas federāciju licencētiem sportistiem ar šosejas velosipēdiem. Dalībniekiem obligāti jālieto aizsargķiveres.

Kopš 2017. gada, ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu amatieru un veterānu grupām,  norisinās “Dobeles dzirnavnieka kausa” izcīņa. 2017. gadā par kausa ieguvēju kļuva 2004. gada Eiropas čempions grupas braucienā Kalvis Eisaks.

Šogad, 2018. gadā ”Dobeles dzirnavnieka kausa” izcīņa norisinās 4 posmos, aptverot individuālā brauciena,  grupas brauciena šosejā un MTB XCO krosa disciplīnas, ļaujot par uzvaru kopvērtējumā cīnīties vispusīgākajiem braucējiem.

“Dobeles dzirnavnieka kausa” izcīņas nolikums

 

Pieteikties 3. posmam

Piedaloties pasākumā, Tu apliecini, ka:

  • pieteikto dalībnieku veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstoša izvēlētajai distancei;
  • apzinies, ka biedriba Riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms” kā pasākuma organizētāja neatbild par manām kā dalībnieka iespējamām traumām vai veselības traucējumiem, piedaloties pasākumā;
  • visa mana sniegtā informācija ir patiesa;
  • piekrītu nodot pieteikto dalībnieku personas datus apstrādei biedrībai Riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms” pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām;
  • esmu izlasījis un sapratis, kā arī piekrītu un apņemos ievērot pasākuma nolikumu.

Datu aizsardzība:

  • Pasākumu organizē Riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms”, kura ir uzskatāma par personas datu pārzini attiecībā uz iegūtajiem personas datiem pasākuma vajadzībām. Pasākuma nolikums  nosaka fizisko personu datu apstrādi pasākuma organizēšanas, nodrošināšanas un uzturēšanas vajadzībām. Esmu piekritis, ka biedriba Riteņbraukšanas sporta klubs “Tandēms” citu starpā apstrādā pieteikto dalībnieku personas datus pasākuma organizēšanai.

 

 

Rezultāti

Kopvērtējums

Pēc diviem posmiem “Brauc auzās droši!” distancei

28423941_795358177317083_6427783680085804229_o