Starptautiskais junioru daudzdienu velobrauciens “Zemgale” nākamajā nedēļā norisināsies Dobeles apkārtnē

Jau nākamajā nedēļā,  23. augustā sāksies lielākās un nozīmīgākās  junioru sacensības Latvijā – daudzdienu velobrauciens “Zemgale”.  Dobeles apkārtnē jaunie riteņbraucēji no 7 pasaules valstīm 3 dienu garumā sacentīsies gan par velobrauciena posmu, gan kopvērtējuma  uzvaras minūtēm un sekundēm. Šogad velobrauciena kopējais garums sastāda 278 km, kuru laikā sportistiem un atbalstītājiem būs garantēta pozitīva adrenalīna un emociju deva!

Dalību velobraucienā apstiprinājušais  spēcīgākas Latvijas junioru komandas, kurām spraigu  sāncensību  par uzvaru “Zemgales” junioru tūrē sola sagādāt  velobraucēji no Somijas, Polijas,  Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas.

Īpašas un svarīgas šis sacensības padara fakts, ka pēc divu gadu pauzes Latvijas jaunajiem šosejas riteņbraukšanas talantiem atkal būs iespēja sacensties un parādīt savas dotības starptautiskā daudzdienu velobraucienā. “Īpaši jāsaka paldies Latvijas Sporta federāciju padomei un Latvijas riteņbraukšanas federācijai kā arī Dobeles dzirnavniekam un Dobeles novada Kultūras un sporta pārvaldei. Šo organizāciju atbalsts ļauj mums atkal Latvijas jaunajiem riteņbraucējiem sagādāt kvalitatīvas riteņbraukšanas sacensības tepat mājās.“, uzsver “Zemgales” velobrauciena organizators un riteņbraukšanas sporta kluba “Tandēms” vadītājs Dainis Ritums.

“Zemgales” velobrauciens šogad norisināsies 30 reizi, no 23. līdz 25. augustam, kopumā trijās sacensību dienās teju 100 dalībniekiem būs jāstājas uz starta līnijas 4. posmos. Sacensības vienlaikus tiks noskaidrots arī Latvijas čempions daudzdienu braucienā junioriem.

Pasākumu organizē Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde, RSK “Tandēms”,  Dobeles novada pašvaldība, Tērvetes novada pašvaldība un Dobeles sporta skola.

Sacensību nolikums

Sacensību progrmma

Sacensību reģistrācijas anketa , aizpildītu sūtīt uz ritumsdainis@inbox.lv